JEIGU ESATE NUKENTĖJUSYSIS EISMO ĮVYKYJE, PRANEŠTI APIE EISMO ĮVYKĮ TURITE KALTININKO DRAUDIMUI.
KADA VERTA IMTI DRAUDIMO SIŪLOMĄ IŠMOKĄ
Dažnu atveju, po žalos įvertinimo, draudimas pasiūlo piniginę išmoką. Ką pasirinkti? Išmoką ar automobilio remontą? Mūsų nuomone, išmoką verta imti jei automobilis yra senas (jo vertė iki ~500 Eur) ir yra didelė tikimybė, jog serviso remonto darbai viršys 75% Jūsų automobilio vidutinės rinkos kainos. Tokiu atveju automobilis bus nurašomas. Todėl pasirinkę išmoką, galėsite suremontuoti automobilį savo pastangomis. Automobilis nebus nurašytas.
Verta pažymėti, jog kiekvienas atvejis yra unikalus ir automobiliai yra skirtingi (rida, komplektacija ir kt.) todėl rekomenduojame neskubėti renkantis išmoką.

Jeigu jūs sutikote su draudimo pasiūlyta žalos kompensacija(grynieji pinigai), o vėliau supratote, kad už tą sumą Jūs automobilio nesuremontuosite, Jūs galite kreiptis (per 12 mėn. nuo įvykio) į autoservisą kuris įvertins žalą iš naujo bei suremontuos automobilį. Jums reikės sumokėti Jums išmokėtą draudimo žalą, o kitas papildomas išlaidas kompensuos draudimas.
Greitoji pagalba po eismo įvykio
Reikalingas tralas? Patikimas autoservisas? Pakaitinis automobilis remonto metu? Registruokitės arba skambinkite +37064287774
Spausdami mygtuką "Registruotis" Jūs sutinkate, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi pagal autoįvykis.lt privatumo politiką
Registruoti eismo įvykį:
Palikite savo kontaktus ir mes su Jumis susieksime.